Warning: Use of undefined constant ‘WP_MEMORY_LIMIT’ - assumed '‘WP_MEMORY_LIMIT’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/agora/public_html/wp-config.php on line 82

Warning: Use of undefined constant ‘256M’ - assumed '‘256M’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/agora/public_html/wp-config.php on line 82
Hakkımızda – Agora Beach Camping Fethiye | Çadır & Karavan Kamp Alanı
Hakkımızda

Agora Beach Camping turizm sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; Muğla Fethiye’nin doğa ile iç içe tatil olanağı sunan karavan konaklama ve kamp alanıdır. Kamp alanımızda siz değerli misafirlerimize bir kahve içimlik zaman diliminden günlerce süren keyifli sohbetlere ev sahipliği yapmaktayız. Rahat oturma alanlarımız, yeşil, beyaz ve mavi tonları ile çam ağaçlarının ve kuş seslerinin içerisinde siz değerli misafirlerimize muhteşem bir konaklama ve kamp keyfi sunuyoruz. Dolayısıyla bir taraftan doğanın temiz havasını içinize çekerken diğer taraftan bedeninizi ve ruhunuzu yenileyeceksiniz.

Line.png

Hakkımızda

Kamp işletmesi olarak temel çalışma prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı titiz ve temiz hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm imkânlarda en azami düzeyde yardımcı olmaktayız. Size, ailenize ve misafirlerinize kusursuz bir tatil hizmeti sunabilmek adına; engin tecrübelerimiz ile yardımcı olmayı bir görev kabul ederek hizmet vermekteyiz.

 

Çalışma personelimiz kamp ve tatiliniz süresince kaliteli hizmetleri ile tüm kolaylıkları sağlayarak hiçbir aksaklık yaşanmadan keyifli bir zaman geçirmenize yardımcı olur. İşletme olarak amacımız sevdikleriniz ile birlikte sakin, sessiz, huzurlu ve mutlu zamanlar geçirmenizde pay sahibi olmaktır.

 

Kamp işletme olarak hedefimiz siz değerli müşterilerimize hayal ettikleri anları keyifle geçirebilecekleri nezih, huzurlu, doğa ile iç içe ve ferah bir ortam sunarak, mutluluklarında pay sahibi olmaktır. Bunun için iddialı ve kendimizden emin adımlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya ve yolumuzda emin adımlar ile ilerlemeye devam etmekteyiz.

Line.png

Agora Beach Camping

Line.png

Neden Bizi Seçmelisiniz?

camping.png

Glamping agora çadırı

Glamping(3 kişilik) çadırlarımızda konaklama için kişi başı 175tl'dir.

icons8-dinner-64

Açık Büfe

Açık Büfe Kahvaltı 60 TL

icons8-caravan-60

Karavan kiralama

kendi karavanınla konaklama için kişi başı 150tl'dir.

icons8-camping-tent-48

Kendi Çadırınla Kalma

kendi çadırlarınızda konaklama için kişi başı 100tl'dir.

Line.png

Referanslar

Line.png

Ziyaretçilerimiz ne
diyor?

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Kamp Hakkında Bizimle İletişime Geçin

0533 351 85 40​
Open chat
Bizimle İletişime Geçin!
Kamp Hakkında Bilgi Almak Bizimle İletişime Geçin